01/12/2022
spot_img

ПОСЛЕДНИ ПОСТОВИ

Bosch лансира уред за програмирање на TPMS сензори

Германскиот супер бренд BOSCH, го лансира уредот TPA 300 кој е специјално развиен за универзалните сензори за контрола на притисокот во гумите (TPMS).Уредот покрива...

актуелно во МАКЕДОНИЈА

Bosch лансира уред за програмирање на TPMS сензори

Германскиот супер бренд BOSCH, го лансира уредот TPA 300 кој е специјално развиен за универзалните сензори за контрола на притисокот во гумите (TPMS).Уредот покрива...

Промоција на уредот BOSCH DAS 3000 во Софија

BOSCH и GBB Group Ве канат на специјалната промoција на уредот DAS 3000! Со уредот се врши прецизно компјутерски водено калибрирање на сензорите од напредните системи за...

АКТУЕЛНО ОД СВЕТОТ

МОТОРИ

актуелно за авто експерти

Промоција на уредот BOSCH DAS 3000 во Софија

BOSCH и GBB Group Ве канат на специјалната промoција на уредот DAS 3000! Со уредот се врши прецизно компјутерски водено калибрирање на сензорите од напредните системи за...

ВИДЕО

Следете не

1,359фановидопаѓања
0претплатницисе претплатите
- Реклама -spot_img

СПОНЗОР

spot_img

ВИДЕО

- Реклама -spot_img

ПОЛОВНИ ВОЗИЛА

Каде се субвенциите за електрични возила?

Според последната анализа на продажбата во првите шест месеци од 2021 година во Европската Унија, сериозно се зголемува бројката на продадени електрични возила. Оние кои...

СВЕТОТ НА ТРКАЛА

Bosch лансира уред за програмирање на TPMS сензори

Германскиот супер бренд BOSCH, го лансира уредот TPA 300 кој е специјално развиен за универзалните сензори за контрола на притисокот во гумите (TPMS).Уредот покрива...

Промоција на уредот BOSCH DAS 3000 во Софија

BOSCH и GBB Group Ве канат на специјалната промoција на уредот DAS 3000! Со уредот се врши прецизно компјутерски водено калибрирање на сензорите од напредните системи за...

BMW ги гасне рачните менувачи

Според последните информации кои Франк ван Мело, шефот на одделението M на BMW, ги споделил во последното интервју за CarBuzz, мануелните менувачи полека заминуваат...

Првата обука за дијагностика на возила од BOSCH во полн тек

Компанијата ГББ дооел Скопје, овластен партнер на BOSCH за продажба на сервисната опрема (дијагностички инструменти, опрема за сервисирање на клима уреди, опрема за акумулатори,...

Започна Саемот за автомобили во Париз

Пандемијата уништи многу работи во модерниот свет. Како големи автомобилски фанови, силно не погоди згаснувањето на спектакуларните манифестации како што беа Саемот во Франкфурт,...
- Реклама -spot_img

МАГАЗИН

Германскиот Бренд од Штутгарт, оваа година во својот Музеј, правеше евенти на отворено кои ги оценува како исклучително успешни, бидејќи на настаните продефилирале 70.000...
Рекламаspot_img

МАГАЗИН

ЕКОЛОГИЈА

ГОЛЕМИ ТРКАЛА

Рекламаspot_img

СИТЕ СОДРЖИНИ

ЧАСОВНИЦИ

- Реклама -spot_img

Најпопуларни статии