30/09/2022
spot_img

Информации и вести

00:00:54

Голчиштето на Халанд со Борусија

Норвешкиот суперталент Ерик Халанд, повторно блескаше во светло синиот тим. На дербито во Лигата на шампионите, со неговиот претходен тим Борусија Дортмунд, го даде вториот...

Европската Унија го намалила увозот на енергенси од Русија

Според последните статистички податоци, ЕУ увезла двојно помалку нафта од Русија. Притоа, за енеренсите главно се врти кон САД, но зголемен е увозот на...

Интервју

Голчиштето на Халанд со Борусија

00:00:54
Норвешкиот суперталент Ерик Халанд, повторно блескаше во светло синиот тим. На дербито во Лигата на шампионите, со неговиот претходен тим Борусија Дортмунд, го даде вториот...

СИТЕ СОДРЖИНИ

Понуди и производи

Брокери

Слушај и уживај