07/06/2023
spot_img

ТОП ВЕСТИ

Компанијата ГББ дооел Скопје, овластен партнер на BOSCH за продажба на сервисната опрема (дијагностички инструменти, опрема за сервисирање на клима уреди, опрема за акумулатори, oпрема за тестирање и поправка...

Oд уредникот

- Реклама -spot_img

Бизнис совети

Најново

Софтвер

Следете не

1,360фановидопаѓање
0претплатнициПретплатете се

Тренинзи

Вести
Најнови

Промоција на уредот BOSCH DAS 3000 во Софија

BOSCH и GBB Group Ве канат на специјалната промoција на уредот DAS 3000! Со уредот се врши прецизно компјутерски водено калибрирање на сензорите од напредните системи за...

Првата обука за дијагностика на возила од BOSCH во полн тек

Компанијата ГББ дооел Скопје, овластен партнер на BOSCH за продажба на сервисната опрема (дијагностички инструменти, опрема за сервисирање на клима уреди, опрема за акумулатори,...

Македонските партнери на LIQUI MOLY, на Октобер Фест во Штутгарт

LIQUI MOLY Македонија, новиот ексклузивен дистрибутер на LIQUI MOLY во земјата, заедно со својот принципал, организираше незаборавен награден викенд во Штутгарт за своите најуспешни...

Машини за сервис на клима уреди од BOSCH

BOSCH располага со одлични уреди за дијагностика и сервис на клима уреди за патнички, комерцијални возила, камиони, автобуси и градежна механизација. Уредите се идеално...

Нова генерација машини за менување масло на автоматски менувачи

Професионалната компанија за масла ја претставува последната генерација на успешното решение за сервисни работилници – Gear Tronic III Пред само неколку години, промената на масло...

Сервисна опрема

- Link -spot_img

Делови и опрема

Не пропуштајте

Вести, информации и промоции од нашите партнери.

- Спонзорирано -spot_img

Наши експерти

Експерти
Авто

Првата обука за дијагностика на возила од BOSCH во полн тек

Компанијата ГББ дооел Скопје, овластен партнер на BOSCH за продажба на сервисната опрема (дијагностички инструменти, опрема за сервисирање на клима уреди, опрема за акумулатори, oпрема за тестирање и поправка...

Првата обука за дијагностика на возила од BOSCH во полн тек

Компанијата ГББ дооел Скопје, овластен партнер на BOSCH за продажба на сервисната опрема (дијагностички инструменти, опрема за сервисирање на клима уреди, опрема за акумулатори,...

Македонските партнери на LIQUI MOLY, на Октобер Фест во Штутгарт

LIQUI MOLY Македонија, новиот ексклузивен дистрибутер на LIQUI MOLY во земјата, заедно со својот принципал, организираше незаборавен награден викенд во Штутгарт за своите најуспешни...

Првиот BOSCH Тренинг во Скопје

BOSCH Тренинг за Авто Дијагностика! За прв пат во Македонија! Во два тренинг дена, со теоретски и практичен дел, следете ја обуката на сертифицираниот BOSCH Тренер...

Акции и промоции

- Link -spot_img

Софтвер и технологии