01/10/2022
spot_img
домаАвто бизнисНови акции за дилерите на LIQUI MOLY

Нови акции за дилерите на LIQUI MOLY

За подобар старт на новата година, Ликви Моли Македонија на своите партнери во државата (дилери, сервиси и продавници) им подготви ПРОМОТИВНА комерцијална акција.

За секоја канта од 5 литри, полусинтетичко и синтетичко масло – Гратис адитив за гориво

За секое порачано буре моторно масло, од 60 литри, добивате ГРАТИС – 12 чистачи на сопирачки и делови.

Количините се ограничени, а гратисите на располагање до исцрпување на залихите.

Информации на тел. 071 30 777 8, 070 400 953

- Реклама -spot_img

Најнови содржини

- Реклама -spot_img

Најпопуларно

Неговото височество Golf GTI

0
И статистиката и емоциите, јасно покажуваат кој е најпродаваниот и најпосакуваниот модел на тркала на Европскиот континент. Легендарниот Golf, креиран во дизајнерскиот центар на брендот...

Златното момче на Хрватска. Балканскиот Елон Маск

0
Со само 33 години, роден е на 12 февруари 1988 година во Ливно, Босна и Херцеговина, Хрватот Мате Римац го живее својот сон. Тој веќе...

Пристигнуваат ли новите гуми без воздух?

0
Гуми кои нема да мора да ги пумпате со воздух. Гуми кои нема да се оштетуваат при контакт со ивичникот на тротоарот. Гуми кои нема да...

Kако да се заштитите од кражба на автомобилот?

0
Направената анализа на Националната Канцеларија за статистика на Англија и Велс, врз база на прибраните и обработени податоци за криминалните дејствија, презентираше неколку...

Аutodata влегува во наставниот процес во Македонија

0
Врвниот менаџмент на Автосообраќајниот училишен центар “Боро Петрушевски” од Скопје, продолжува со имплементација на иновативни проекти, кои имаат за цел да го унапредат и...