Хајди Клум ги почести фановите со атрактивно деколте

97

На Филмскиот фестивал во Кан, како најинтересни вести од шоубизнисот, некако се издвојуваат фотографиите на голем број убавици кои ги мамат фотоапаратите со своите главно, разголени фотки.

Познатата супермоделка Хајди Клум, не пропушти да ги почести своите фанови со провокативно деколте.

Реклама