05/10/2022
spot_img
домаАвто ВестиГолема промоција на премиум рачниот и пневматски алат USAG

Голема промоција на премиум рачниот и пневматски алат USAG

За почетокот на својата соработка со Италијанските премиум алати USAG, увозникот и дистрибутер за Македонија – GBB Скопје, обезбеди одлични цени и попусти.

Рачниот и пневматски алат, на Италијанскиот бренд кој постои од далечната 1926 година,а сега е дел од Мултинационалната Групација Stanley Black & Decker Inc. можете да го добиете со промотивен опуст од 10 до 30%.

Комплетната промо понуда на USAG можете да ја најдете на e-store от на GBB Скопје на следниот линк.

Дополнително, погледнете дел од легендарните алати и инструменти на USAG.

Колички за алат

Алат за замена на филтри

Сет алатки за електрични и хибридни возила

Алатка за сервис на амортизери

Сет алатки за одвртување штрафови на тркала

Пневматки алатки

- Реклама -spot_img

Најнови содржини

- Реклама -spot_img

Најпопуларно

Неговото височество Golf GTI

0
И статистиката и емоциите, јасно покажуваат кој е најпродаваниот и најпосакуваниот модел на тркала на Европскиот континент. Легендарниот Golf, креиран во дизајнерскиот центар на брендот...

Златното момче на Хрватска. Балканскиот Елон Маск

0
Со само 33 години, роден е на 12 февруари 1988 година во Ливно, Босна и Херцеговина, Хрватот Мате Римац го живее својот сон. Тој веќе...

Пристигнуваат ли новите гуми без воздух?

0
Гуми кои нема да мора да ги пумпате со воздух. Гуми кои нема да се оштетуваат при контакт со ивичникот на тротоарот. Гуми кои нема да...

Kако да се заштитите од кражба на автомобилот?

0
Направената анализа на Националната Канцеларија за статистика на Англија и Велс, врз база на прибраните и обработени податоци за криминалните дејствија, презентираше неколку...

Аutodata влегува во наставниот процес во Македонија

0
Врвниот менаџмент на Автосообраќајниот училишен центар “Боро Петрушевски” од Скопје, продолжува со имплементација на иновативни проекти, кои имаат за цел да го унапредат и...